Tabellák

Online közvetítés- Live Update -Relacje Live
Online közvetítés- Live Update -Relacje Live : Magyarország Nemzetközi Salakmotoros Egyéni Bajnokság 2.forduló

Magyarország Nemzetközi Salakmotoros Egyéni Bajnokság 2.forduló

Online közvetítés Start 17:00 Debrecen

az Oldal 60 másodpercenként automatikusan frissül-

Note to editors of other websites and other media: if you are using results from our website in your media, please acknowledge the source, Speedwaylive.hu

Versenyző

Nemz. 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Ö. H.
1.Tihanyi Sándor H 0       2       0       0       2         4 XII
2.Tabaka József H 3         2       3       2       d       10 V
3.Maks Gregoric  SLO 1           2       2       2       1     8 X
4.Pawel Miesiac PL 2             3       2       2        3   12 III.
5.Nagy Patrik CZ   1     F         1         0          0   1 XIV
6.Stanislaw Burza PL   3       0     2             3     2     10 IV
7.Kiriil Tsukanov  UA   2         1         1 1         3       8 IX
8.Michaele Castagna ITA   Fd           0     1     0     0         1 XV
9.Bencze Zsolt H     0   1           N         N   N       1 XVI.
10.Mattia Carpanese ITA     1     1           0     1   1         4 XIII
11.Szatmári László H     2       3   1         1           1   8 VIII
12.Benkő Roland H     3         1   2     2           0     8 VII
13.Maciej Kuciapa PL       2 3             3   3         3   3 14 I
14.Tomasz Rempala PL       3   3         3   3             2 2 14 II.
15.Samo Kukovica SLO       0     0     0           1 3         3 XI
16.Magosi Norbert H       1       2 3           3      N       9 VI

17.  -                            -                 .

Események:

Ferjan Matej Emlékfutam

Tabaka. Szatmári. Benkő. Magosi  befutási sorrend: Tabaka,Szatmári,Benkő,Magosi

Következik a főverseny:

1.Tabaka legyőzte lengyel nagy riválisát
2.Castagna bukott a 3.körben emiatt kizárásra került(Fd) A 3.futammal folytatódik a verseny-Ezt követően ismétlik meg a 2.futamot-A megismételt futam Burza győzelmével zárult
3.Benkő Roland nyerte a futamot Szatmári László előtt-Az első körben hatalmas és sportszerű csatát vívott egymással a két versenyző.
4.Nagyott kűzdöttek a motorosok elsőnek jött el Rempala,Magosi volt a második harmadik pedig Kuciapa. Maciej először Norbit előzte meg,majd centikkel maradt le a cél előtt Rempalától.-Pályakarbantartás-
5.Kuciapa sima futamgyőzelmet aratott,Nagy Patrik bukott nem ért célba
6.Tabaka Jocy kikapott lengyel vetélytársától.
7.Szatmári magabiztosan győzte le a szlovén Gregoricot
8.Miesiac gyűjtötte be a győzelemért járó három pontot Magosi és Benkő előtt -Pályakarbantartás-
9.Magosi Norbi megszerezte első futamgyőzelmét a mai napon.
10.Tabaka nyert Benkő ellen.A szlovén motoros nem tud mit kezdeni a mai napon Debrecenben
11.Rempala eddig maximális teljesítményt nyújtott.Bencze nem állt rajthoz
12.A két lengyel párharcából amely egy körig tartott Kuciapa került ki győztesen.
13.Rempala szárnyalása tovább folytatódik
14.Kuciapa nagyon jó formában van ma ,Tabaka Jocy mögötte a második helyen ért célba
15.Magosi Norbert hozta a tőle elvárt kötelezőt ebben a futamban.
16.Bencze Zsolt nem indult --Net TV Élőben Csapat világkupa  KLIKK IDE

17.Kukovica futamgyőzelemmel búcsúzott a közönségtől ,pedig Tihanyi két körig vezette a futamot
18.Magosi bukott. A bukás okozójának a vezetőbíró  Tabakát találta emiatt kizárva(d) Magosi Norbertet felkartörés gyanujával szállították kórházba. Kiriil Tsukanov egyedül teljesítette a négy kört
19.Kuciapa ismét futamot nyert,így ő a viadalon egyetlen pontot hullajtott. Benkő sajnos negyedikként ért célba
20.Igazi parádés futamot mutatott be a két lengyel Miesiac és Rempala. Az előbbi megtörte Rempala veretlenségét a mai napon.